Collection: Room & Linen Spray
Our luxury room & linen sprays are an amazing way to instantly freshen up any space.
Shake well before use. Spray into the air or 6 inches away from linens/fabrics.
For external use only. If consumed, seek immediate medical advice. Contact with the product may cause eye or skin irritation. If eye contact occurs, rinse with water. Do not dispose of down the drain. Do not expose to extreme temperatures.
Keep out of reach of children and pets
Keep away from open flame
Do not swallow. Do not spray on face, skin, or directly on furnishings or hard surface floors.
-
Cranberry Birch Room & linen Spray
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lavender Room & Linen Spray
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Sultry Room & Linen Spray
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Himalayan Bamboo Room & Line Spray
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Vanilla Patchouli Room & Linen Spray
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Avacado & Olive Room & Linen Spray
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mountain Mist Room & Linen Spray
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Santal & Coconut Room & Linen Spray
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Gardenia Tuberose Room & Linen Spray
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Angelic Room & Linen Spray
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Ocean Noir Room & Linen Spray
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Oh My Macintosh Room & Linen Spray
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out